ГоловнаВ Одесі відкривається виставка «Різдвяна випічка»

17 грудня 2010

Сьогодні в одеському Музеї хліба відкривається виставка традиційної різдвяної випічки, де буде представлено більше 50 видів святкових хлібобулочних виробів.

Пряники ТМ «Булкін» Котовського хлібозаводу - лауреати конкурсу якості «100 кращих товарів України»

10 листопада 2010

Пряники заварні з фруктовими начинками Котовського хлібозаводу стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України». Сьогодні в Українському домі в Києві відбулося урочисте нагородження лауреатів та переможців конкурсу якості, організованого Держспоживстандартом.

На Дунайській конференції в Брюсселі Одеську область представить ВАТ «Одеський коровай»

4 жовтня 2010

У складі офіційної делегації Одеської області підприємство «Холдингу «Т і С» ВАТ «Одеський коровай» візьме участь у Дунайській конференції, яка відбудеться 4-7 жовтня в Брюсселі.

Пряники ТМ «Булкін» Котовського хлібозаводу стали переможцями конкурсу "Одеська якість"

29 липня 2010

Пряники заварні з фруктовими начинками Котовського хлібозаводу стали переможцями обласного конкурсу "Одеська якість", що проходив в Одеській області в рамках регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України».

«Одеський коровай» освятив виробництво і почав випічку великодніх пасок.

29 березня 2010

Сьогодні ВАТ «Одеський коровай», що входить до ЗАТ «Холдинг «Т і С », отримало благословення отця Андрія з Собору Святого Георгія Побідоносця на виробництво і реалізацію великодніх пасок.

«Одеський коровай» відкрив виставку великодніх пасок в Музеї хліба

29 березня 2010

Сьогодні ВАТ «Одеський коровай» презентувало виставку великодніх пасок в Музеї хліба. Святкову виставку відкрив отець Андрій з Собору Святого Георгія Побідоносця (Одеса), який освятив виробництво і благословив підприємство на випічку паски.

«Холдинг «Т і С» завершив газифікацію і модернізацію виробництва хліба на Білгород-Дністровському хлібозаводі

11 березня 2010

Сьогодні на великому регіональному хлібозаводі «Білгород-Дністровська паляниця» відбувся урочистий пуск газу і нової універсальної лінії з виробництва хліба.

 
 
 
 
Відгуки та пропозиції