Головна«Одеський коровай» отримав благословення і приступив до виробництва великодніх кексів

18 квітня 2011

Сьогодні «Одеський коровай» отримав благословення і почав виробляти великодні кекси.

Підприємство «Холдингу «Т і С» «Одеський коровай» відкрив виставку великодньої випічки та писанок Заслуженого майстра народної творчості України Оксани Білоус.

8 квітня 2011

Сьогодні ВАТ «Одеський коровай» відкрив у Музеї хліба виставку великодньої випічки та писанок Заслуженого майстра народної творчості України, майстрині писанкарства Оксани Білоус.

В Одесі відкривається виставка «Різдвяна випічка»

17 грудня 2010

Сьогодні в одеському Музеї хліба відкривається виставка традиційної різдвяної випічки, де буде представлено більше 50 видів святкових хлібобулочних виробів.

Пряники ТМ «Булкін» Котовського хлібозаводу - лауреати конкурсу якості «100 кращих товарів України»

10 листопада 2010

Пряники заварні з фруктовими начинками Котовського хлібозаводу стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України». Сьогодні в Українському домі в Києві відбулося урочисте нагородження лауреатів та переможців конкурсу якості, організованого Держспоживстандартом.

На Дунайській конференції в Брюсселі Одеську область представить ВАТ «Одеський коровай»

4 жовтня 2010

У складі офіційної делегації Одеської області підприємство «Холдингу «Т і С» ВАТ «Одеський коровай» візьме участь у Дунайській конференції, яка відбудеться 4-7 жовтня в Брюсселі.

Пряники ТМ «Булкін» Котовського хлібозаводу стали переможцями конкурсу "Одеська якість"

29 липня 2010

Пряники заварні з фруктовими начинками Котовського хлібозаводу стали переможцями обласного конкурсу "Одеська якість", що проходив в Одеській області в рамках регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України».

«Одеський коровай» освятив виробництво і почав випічку великодніх пасок.

29 березня 2010

Сьогодні ВАТ «Одеський коровай», що входить до ЗАТ «Холдинг «Т і С », отримало благословення отця Андрія з Собору Святого Георгія Побідоносця на виробництво і реалізацію великодніх пасок.

 
 
 
 
Відгуки та пропозиції