Головна«Холдинг «Т і С» завершив газифікацію і модернізацію виробництва хліба на Білгород-Дністровському хлібозаводі

11 березня 2010

Сьогодні на великому регіональному хлібозаводі «Білгород-Дністровська паляниця» відбувся урочистий пуск газу і нової універсальної лінії з виробництва хліба.

У заході взяли участь Президент Всеукраїнської асоціації пекарів Володимир Слабовський, мер Білгород-Дністровського Микола Даценко, заступники міського голови Анатолій Чередниченко і Валерій Олейников, представники Одеського відділення ДІФКУ, керівник ВАТ «Одесагаз» Ігор Згуров, Голова Наглядової Ради ВАТ «Одеський коровай» Тетяна Погрібна, Голова правління ВАТ «Одеський коровай» Світлана Турчанська, директор ТОВ «Білгород-Дністровська паляниця» Олег Янкевич, представники Одеської обласної адміністрації та інші.

Газифікація і модернізація Білгород-Дністровського хлібозаводу - один з найбільших інвестиційних проектів, які були запроваджені за останні роки в Одеській області за підтримки Одеської обласної адміністрації, міського голови Білгород-Дністровського, а також за участю у фінансуванні Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, ЗАТ «Холдинг «Т і С». Зокрема, в рамках цього масштабного інвестиційного проекту були проведені роботи з проведення газопроводу і комунікацій для підключення газу, модернізована енергетична система, встановлена нова лінія з виробництва хліба, розроблена із застосуванням енергозберігаючих технологій. Все це дозволить підприємству скоротити енерговитрати до 50% і, таким чином, стримувати різке підвищення цін на готову продукцію у випадку зростання вартості енергоносіїв.

Планується, що на новій лінії будуть випікатися масові сорти хліба. Так, після введення нової лінії підприємство налагодило випуск дешевого та якісного хліба «Пшеничний» за ціною 2,75 грн. за булку. Найближчим часом, хлібозавод планує розширити асортимент продукції, що випікається на лінії, новими видами хліба.

Вартість проекту по газифікації та модернізації Білгород-Дністровського хлібозаводу склала близько 11 млн. грн., з яких 1,6 млн. - власні кошти підприємства і 9,4 млн. грн. - кредитні кошти. Фінансування проекту здійснювала Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, що надало хлібозаводу кредит на вигідних умовах.

В рамках урочистих заходів між «Білгород-Дністровська паляниця» та мерією міста був підписаний договір про спільну діяльність по створенню муніципальної мережі по реалізації хліба, мета якого забезпечити населення хлібобулочними виробами за доступною ціною. У рамках договору міська влада зобов'язується надати місця для торгових точок з продажу хлібобулочних виробів, а підприємство - забезпечити виробництво і реалізацію хлібобулочних виробів в необхідному обсязі і за доступною ціною. Сьогодні в місті вже відкрито 8 таких торгових точок, де жителі міста завжди можуть купити хліб та інші вироби від виробника.

Після завершення реконструкції і модернізації, «Білгород-Дністровська паляниця» планує не тільки укріпити свої позиції на регіональному ринку хліба та кондитерських виробів, але й налагодити стабільні поставки в центральні і південні регіони країни. Зокрема, підприємство буде продовжувати випускати масові сорти хліба, булочні, здобні вироби, а також активно розвивати перспективне і високорентабельне виробництво кондитерських виробів.

Довідка:

«Білгород-Дністровська паляниця» - великий виробник хліба, булочних і кондитерських виробів в Білгород-Дністровському. Підприємство було створене в 1961 р. Директор - Янкевич Олег Віталійович. Кількість співробітників - близько 300 чол. Хлібозавод виробляє до 19 т хлібобулочних і до 1 т кондитерських виробів на добу. Сьогодні на підприємстві діють цех з виробництва хліба, цех з виробництва дрібноштучних і бараночних виробів, кондитерський цех, сертифікована лабораторія, автономна артезіанська свердловина, котельня, власний автопарк. Продукція підприємства виготовляється під ТМ «Булкін» і налічує понад 50 видів виробів, серед яких пшеничні та житні хліба, булочні, здобні, листкові вироби, а також близько 80 видів кондитерських виробів кремової і сухої групи.