ТМ «Булкін. Тостові хліба»ТМ «Булкін. Тостові хліба»

ТМ «Булкін. Тостові хліба» – це лінія тостових хлібів, які виготовляються із різних видів борошна з додаванням корисних для здоров'я компонентів. Хліби ТМ «Булкін. Тостові хліба» виробляються ВАТ «Одеський коровай» на сучасному голландському устаткуванні з використанням найкращих європейських технологій.

У 2001 році в рамках міжнародного українсько-голландського проекту PSO ТОВ «Одеський коровай» виграло тендер на отримання фінансового гранда у розмірі $1 000 000, за яким підприємство отримало від уряду Голландії сучасне устаткування для впровадження на Україні передових технологій приготування корисного для здоров'я хліба. Незабаром «Одеський коровай» почав виробництво тостових хлібів за кращими європейськими традиціями, тому і названі вони на честь столиць європейських країн.

Тостовий хліб ТМ «Булкін. Тостові хліба» виготовлено з пшеничного, житнього, кукуруздяного борошна з додаванням різноманітних корисних для здоров’я компонентів (зерен злаків, висівок, ядер соняшника). Це хліб для тих, хто споживає особливі продукти та піклується про своє здоров’я.

ТМ «БУЛКІН» пропонує найкращі хліба для приготування тостів, бутербродів, сендвічів та канапок:

  • Хліб Амстердамський тостовий
  • Хліб Берлінський тостовий з висівками
  • Хліб Брюссельський білий
  • Хліб Київський тостовий солодовий
  • Хліб Бухарестський кукурудзяний
 
 
 
 
Відгуки та пропозиції