ОдесаОдеський коровай ВАТ «Одеський коровай» - один з найбільших промислових виробників хлібобулочної продукції в Україні, виробнича потужність якого дозволяє випускати до 200-220 т хліба на добу. До складу підприємства входять хлібокомбінат № 2 і хлібокомбінат ім. Касьянова № 4, розташовані в м. Одеса.
Каталог продукції
Торговий дім «Каравай» ТОВ «Торговий дім «Коровай» - офіційний ексклюзивний представник ВАТ «Одеський коровай», спеціалізується на дистрибуції хлібобулочних і кондитерських виробів, вироблених підприємствами «Холдингу «Т і С», а також управляє фірмовою торговельною мережею «Булкін» в Одесі та Одеській області.
Каталог продукції
Виробничий підрозділ у м. Котовськ Котовський хлібозавод є одним з найбільших підприємств з виробництва хлібобулочної та кондитерської продукції в Одеській області. Перший хліб на Котовському хлібозаводі був випечений в 1974 році. Сьогодні підприємство випускає близько 15-17 тонн продукції щодоби.
Каталог продукції
Білгород-Дністровська паляниця ТОВ «Білгород-Дністровська паляниця» - один з великих виробників хлібобулочних і кондитерських виробів у Білгород-Дністровському районі Одеської області. Розташоване практично в курортній зоні, підприємство є основним постачальником хліба не тільки для місцевого населення, але й для діючих в регіоні здравниць, будинків відпочинку та дитячих таборів.
Каталог продукції
 
 
 
 
Відгуки та пропозиції